Wypróbuj te najlepsze ćwiczenia po urodzeniu dziecka

Pochylając głowę do przodu, pozwól, aby ciężar głowy rozciągał szyję. Przytrzymaj tę pozycję przez 5 do 10 sekund, aby rozciągnięcie było skuteczne. Następnie podnieś głowę i delikatnie przybliż prawe ucho do prawego ramienia. Możesz pozostać w tej pozycji przez 5 do 10 sekund. Powtórz to po lewej stronie. Kiedy wrócisz do środka, spoglądaj w górę, gdy rozluźniasz kark w pozycji do tyłu i utrzymaj taką pozycję przez 5 do 10 sekund. Możesz powtarzać to ćwiczenie tak często, jak chcesz.

Mięśnie Kegla

ćwiczeń po urodzeniu dziecka

Najlepsze ćwiczenia po porodzie obejmują ćwiczenia przepony miednicy nawet po cięciu cesarskim. Pomaga to zwiększyć przepływ krwi w celu gojenia się przecięcia i może nawet pomóc w przywróceniu mięśniom ich pierwotnego kształtu. Obejmuje to także mięśnie odpowiedzialne za trzymanie moczu.

Powrót do ćwiczeń

Stopniowo możesz rozwijać swoje ćwiczenia i robić ich więcej każdego dnia. Zapewne będziesz miała więcej zajęć, ponieważ troszczysz się o swoje dziecko i siebie. Prawdopodobnie będziesz także chodziła więcej, w tym podczas spacerów na świeżym powietrzu.

Czytaj dalej cały artykuł na ten temat ćwiczeń po urodzeniu dziecka.

Posty z tej samej kategorii: