Poznaj markę NYX Make Up

Różnorodność produktów i piękne kolory, sprawią, że pokochasz NYX Make Up. Więc, jeśli szukasz najlepszych produktów do makijażu, zakup produktów NYX będzie najlepszym wyborem.

Co warto wiedzieć o kosmetykach NYX?

Firma została stworzona w 1999 roku przez Toni Ko. Kosmetyki NYX na początku były dostępne tylko podczas targów. Według jej globalnego dyrektora, marka urosła dzięki informacjom przekazywanym z ust do ust. Firma utworzyła siedzibę w Los Angeles i stała się dostępna dla makijażystów oraz branży filmowej.

NYX Make Up

Ludzie stojący za marką NYX zapewniają, że zawsze będą obecni na odpowiednich targach. Wraz z rozwojem marki, coraz więcej osób było pod wrażeniem, jak niedrogie są wysokiej jakości produkty NYX. Dziś NYX należy do konglomeratu L’Oreal i można go znaleźć w różnych dużych sklepach na całym świecie.

Podczas gdy inne marki trzymają w tajemnicy proces opracowywania produktów, NYX Cosmetics często zaprasza ekspertów ds. makijażu z YouTube’a i blogerów do centrali firmy w Los Angeles, aby podzielili się swoją opinią przy wprowadzaniu nowych kolorów, formuł i produktów.

Kontynuuj czytanie artykułu na temat NYX Make Up.

Posty z tej samej kategorii: