Lepiej znaj swoje szczoteczki do makijażu

Stożkowa szczotka funkcyjna

Ten szczególny pędzel do makijażu służy do precyzyjnego nakładania różu, rozjaśnienia lub podkładu. Te szczególne pędzle są często płaskie z delikatną taśmą i mniej pełne w formie. Idealnie nadają się do nakładania podkładów w płynie, jak również innych płynnych produktów.

Pędzel w proszku

Pędzel proszkowy jest używany do delikatnego zapylenia luźnych produktów proszkowych na całej powierzchni twarzy. Pędzle te są zazwyczaj pełnowłóknowymi i grubymi pędzlami, naturalnymi lub syntetycznymi, o wszechstronności umożliwiającej wykonanie kilku prac kosmetycznych. Jest to wszechobecny pędzel, który jest niezbędny w każdym arsenale makijażu. 

Kabuki Brush

Pędzel kabuki służy do nakładania pudru błyszczącego lub sypkiego. Pędzle kabuki są jednymi z najbardziej efektownych pędzli do makijażu, jakie można znaleźć. Zazwyczaj są to pędzle o większej różnorodności, z gęsto upakowanymi włóknami. Najlepiej używać ich z pudrami luźnymi na twarz i ciało.

Wideo: Kabuki Brush

Pędzelkowa szczotka

Szczotki są używane do nadawania szczotkowanego i nieskazitelnego wyglądu. Włókna tych szczotek mają niezwykły wygląd, ponieważ ich włókna mają dwie wyjątkowe długości. Szczotka ma pełną objętość włókien z długimi włóknami, które są przeplatane i szczelnie pakowane. Sprawdzają się one dobrze przy nakładaniu różnych poziomów makijażu. 

Blender piękności

Miksery piękności stosowane są do nakładania suchego i mokrego podkładu, korektora, rozświetlacza i różu do policzków. Nie bez powodu blender do makijażu i inne podobne rodzaje gąbek do makijażu są ulubione. Doskonale nadają się do nakładania różnych produktów, takich jak podkład, kremy do stosowania miejscowego, czy filtry przeciwsłoneczne. Ale najczęściej używa się ich do nakładania podkładów oraz do mieszania różów do policzków, zakreślaczy i bronzerów. 

Posty z tej samej kategorii: