Anastasia Beverly Hills – dlaczego jest popularna?

W 2014 roku Anastasia Beverly Hills wprowadziła nową linię kolorowego makijażu na Instagramie, rozwijając relacje z klientami skupiający się na sztuce, edukacji oraz chęci współpracy w dostarczaniu doskonałego, dopracowanego wyglądu, z którego znana jest Anastasia Beverly Hills. Otrzymała również uznanie w branży za różne wyróżnienia i innowacje cyfrowe, w tym Liquid Lipstick, Brow Wiz i Contour Kit.

Anastasia Beverly Hills
Anastasia Beverly Hills – Soft Glam

Produkty Anastasia Beverly Hills są dostępne na oficjalnej stronie internetowej oraz w różnych sklepach na całym świecie. Tym, co odróżnia tę markę od innych, jest to, że jest zaangażowana w rozwój i tworzenie produktów, które nie są testowane na zwierzętach.

Osoba, która kryje się za Anastasia Beverly Hills

Anastasia Soare stoi za sukcesem Anastasia Beverly Hills. Wyemigrowała do USA z Rumunii bez środków finansowych i umiejętności językowych, ale wykorzystała determinację oraz wykształcenie w architekturze i sztuce, aby podsycić swoje unikalne podejście i przedsiębiorczą wizję piękna.

To było w 1990 roku, kiedy po raz pierwszy wprowadziła nową usługę kształtowania brwi dla swoich klientów, która stała się opatentowaną metodą Złotej Proporcji. Stało się to jej podstawową usługą i nową kategorię w świecie nowoczesnego piękna.

Posty z tej samej kategorii: