Jakie produkty Makeup Revolution powinnaś kupić?

Jeśli jesteś dziewczyną, która ma dość półprzezroczystych pudrów, pozostawiających białe i szare ślady na twarzy, to ten produkt jest dla Ciebie, ponieważ sprawi, że skóra będzie matowa i będzie miała żółtawy połysk. Ten niedrogi produkt należy do najlepszych pudrów na rynku. Po starciu ze skóry zapewnia twarzy matowy, nieskazitelny i jedwabisty wygląd, jednocześnie zachowując ciepły odcień skóry. Jest to coś, czego nie gwarantuje biały półprzezroczysty puder.

Płynny Rozświetlacz

Może wyglądać jak podkład pod makijaż CoverFx, ale kosztuje znacznie mniej. Takie kremowe i oleiste rozświetlacze są dobre do mieszania z podkładem, kremem nawilżającym lub kremem BB, szczególnie jeśli masz matową lub suchą skórę.

Poza tym może nadać ciału seksowny blask. Nie jest idealny do precyzyjnego rozświetlania, ponieważ gruby płynny preparat porusza bazę utrwalającą.

Pełne pokrycie i kontury

Ten produkt Makeup Revolution zapewnia pełne i grube pokrycie i jest niedrogi. Jeśli lubisz stosować korektor matowy w wilgotne dni, kiedy skóra jest bardziej oleista, będzie to dobry zakup. Ten produkt Makeup Revolution jest dostępny w 13 odcieniach.

Produkty Makeup Revolution

Kontynuuj czytanie artykułu z tytułem “Jakie produkty Makeup Revolution powinnaś kupić?“.

Posty z tej samej kategorii: