Przewodnik szybkiego zakupu kasety z drukarką

Przed czymkolwiek innym, musisz znać różnicę między tonerem a tuszem. Oto krótki przegląd tego, co sprawia, że te dwie substancje są od siebie unikalne:

Kaseta z tonerem

Toner jest zasadniczo złożonym i suchym proszkiem, który zawiera mikroskopijne cząstki tworzywa sztucznego.

Wkładu do drukarki

Jest on wykorzystywany w drukarce laserowej, w której proszek jest podgrzewany elektronicznie, ładowany i nakładany na papier przez obracający się bęben znajdujący się w urządzeniu. Procedura ta pozwala na wydajne i szybkie drukowanie, szczególnie w przypadku większych zadań drukowania. 

Wkład z tuszem 

Wkłady z atramentem zawierają pewną ilość kolorowego lub czarnego płynnego atramentu i są stosowane głównie w drukarkach atramentowych. Drukarki atramentowe wyposażone są w zestaw silnych dysz atramentowych używanych do rozpylania ciekłego atramentu na konkretną stronę, gdy jest to konieczne. Atrament zawiera złożone połączenie barwników i pigmentów, które pomagają w zatrzymywaniu stron i tworzeniu dokładniejszych kolorów. 

Wideo: Wymiana wkładu — drukarka HP Deskjet F4400 All-in-One

Jaka jest lepsza opcja?

Długotrwała debata na temat tonera i kasety z atramentem do drukarki zależy od różnych czynników, takich jak ogólne wykorzystanie, wymagania jakościowe i budżet druku.

Kontynuuj czytanie artykułu na ten temat wkładu do drukarki.

Posty z tej samej kategorii: