Wszystkie kegeratory EdgeStar są niezwykle łatwe w ustawianiu

Recenzja kegeratora EdgeStar KC2000

Po zakończeniu ostatecznego napoju rzemieślniczego masz kilka opcji dotyczących tego, co z nim zrobić. Większość ludzi będzie go butelkować lub używać kufla. Ale jeśli naprawdę chcesz zaimponować swoim znajomym i sąsiadom swoją mocą piwowarską, po prostu nie można zastąpić kegeratora.

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele niedrogich kegeratorów, ale nielicznych, które są tak znane lub powszechnie kupowane, jak kegerator KC2000SS EdgeStar. Poniżej przyjrzymy się bliżej temu produktowi i spróbujemy ustalić, czy jest on wart tego rozgłosu.

Główne cechy Produkt EdgeStar KC2000SS

Po pierwsze, ten kegerator jest dostępny w standardowym kolorze czarnym lub w czarnej szafie z drzwiami ze stali nierdzewnej. Trzeba powiedzieć, że drzwi ze stali nierdzewnej dodają klasy i to właśnie ten model, oznaczony SS (stainless steel) dla stali nierdzewnej, omawiamy tutaj.

Przeczytaj następny artykuł: Popularne Style Sofy w każdym salonie

Podczas gdy zawsze można zaplanować i zaprojektować własną elegancką przestrzeń, łatwo jest się pomylić na tym, jaką sofę należy dodać do swojego salonu.

Mimo to EdgeStar KC2000SS zapewnia wybór jednego lub dwóch zaczepów. To, co wybierzesz, zależy od tego, ilu gości spodziewasz się obsłużyć w danym momencie. Mieści wszystkie beczki pół baryłkowe, jak również wszystkie mniejsze beczki z tylko kilkoma wyjątkami (gumowany Miller i Coors).

To rzadkość, że wszystkie węże, uchwyty, baterie i inny sprzęt do tego kegeratora EdgeStar są produkowane w USA. Niektórzy uznają to za duży plus. Inni będą przyciągani przez wysokiej jakości kółka, które pozwalają na swobodne poruszanie się nawet przy pełnym załadowaniu, a także poręcz na górze, która zapobiega przypadkowemu zsunięciu się szkła na podłogę.

Należy również powiedzieć, że wszystkie kegeratory EdgeStar są niezwykle łatwe w ustawianiu. Jest to duży plus dla zapracowanego piwowara domowego, który ma inne problemy i nie chce martwić się tym, czy ten lub inny aspekt instalacji kegeratora był właściwie obsłużony.

Jeśli chodzi o cenę, produkt ten jest w cenie od około 450 USD do 600 USD (około 1700 do 2300 zł) w zależności od tego, gdzie go kupisz, przy czym model dual tap jest wciąż nieco droższy.

Zalety

  • Wyposażony w barierkę ochronną, aby zapobiec wpadkom.
  • Dostępne z dwustronnymi drzwiami.
  • Objęte ograniczoną, roczną gwarancją producenta.
  • Części EdgeStar produkowane w USA.

Jakiekolwiek braki?

Kegerator na kegeratorze Edgestara znalezienie poważnych błędów w tym kegeratorze jest trudne. Podobnie jak w przypadku innych recenzji kegeratora, będziemy musieli kopać głęboko i trochę się wtrącić, aby być dokładnym.

Posty z tej samej kategorii: