Wskazówki dotyczące skutecznego procesu rejestracji domeny

Jeśli pozwala na to budżet, możesz wybrać nazwy domen z pisownią, która jest podobna do już posiadanej domeny. Wielu klientów często źle wpisuje słowa lub naciska niewłaściwe klawisze. Kupując takie błędnie napisane domeny, będziesz mógł używać ich jako narzędzi do przekierowywania klientów do Twojej właściwej witryny. Możesz tym również zmniejszyć szanse, że klienci wylądują na stronach ze spamem lub, co gorsza, na stronach dla dorosłych.

Rejestracji domeny

Zdobądź zajętą domenę

To, że pożądana nazwa domeny jest już zajęta, nie oznacza, że ​​musisz się poddać i wybrać inną nazwę. Jeśli naprawdę zależy Ci na danej nazwie i budżet na to pozwala, zrób wszystko, aby ją zdobyć wraz z doskonałym webhosting. Skontaktuj się ze stronami internetowymi, które mogą pomóc w uzyskaniu takiej domeny. Strony te mają dostęp do numerów kontaktowych właścicieli domen i mogą pełnić rolę negocjatora. Pamiętaj, że większość nazw jest otwarta na negocjacje, a inne są dostępne za stałą cenę.

Zanim jednak przejmiesz domeny, sprawdź najpierw nazwę i upewnij się, że są one odpowiednie dla rodzaju strony, którą zamierzasz stworzyć.

Kontynuuj czytanie pełnego artykułu na temat rejestracji domeny.

Przeczytaj artykuł o tym, jak zabezpieczyć swój smartfon na ten temat ochrony telefonu komórkowego.

Posty z tej samej kategorii: