Prawda o kremie przeciwzmarszczkowym

Ale nie bez powodu wiele kobiet jest bardzo skłonnych wydać setki dolarów na te kremy obiecujące wyprasowanie i wyeliminowanie zmarszczek. Zwróć uwagę, że kobiety są tu tematem, a nie młode nastolatki, które martwią się o zmarszczki, które mogą mieć później.

Jakich kremów przeciwzmarszczkowych powinnaś używać?

W rzeczywistości nie ma tu złej lub właściwej odpowiedzi. Dwie podobne osoby z identycznymi problemami skórnymi, używając tego samego kremu przeciwzmarszczkowego mogą osiągnąć różne rezultaty. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni dla Ciebie krem przeciwzmarszczkowy.

Aby być uznanym za skuteczny, krem musi być w stanie poradzić sobie z trzema podstawowymi problemami, które są głównymi winowajcami zmarszczek. Obejmują one rozpad kwasu hialuronowego, uszkodzenia spowodowane utlenianiem wolnych rodników oraz zmniejszoną produkcję kolagenu i elastyny.

Nie zwracaj uwagi na obietnice lub jak wspaniały jest zapach produktu. Wszystko to jest daremne, jeśli krem ​​nie omawia rzeczywistego mechanizmu przeciwzmarszczkowej pielęgnacji skóry i kiedy składniki nie są w stanie zwalczyć głównych przyczyn.

Posty z tej samej kategorii: