Sekrety najlepszych świątecznych prezentów biznesowych

Zamiast tego chcesz, aby wybrany prezent był osobisty i pokazywał, że dana osoba jest dla Ciebie ważna. Najbardziej niezapomnianymi prezentami biznesowymi są przedmioty robione na zamówienie. Można na przykład zamiast przedmiotów z własnym nazwiskiem lub logo firmy, podarować sztućce lub otwieracz do wina z wyrytym na nich nazwiskiem i logo firmy osoby, którą chcemy obdarować.

Bądź kreatywny

Jeśli któryś z Twoich klientów jest wielkim fanem golfa, prawdopodobnie pomyślisz o podarowaniu mu kilkunastu piłek golfowych, które i tak w końcu straci. Pamiętaj, że prezenty biznesowe powinny być przydatne i długo cieszyć obdarowaną osobę. Klientowi, który jest miłośnikiem golfa, można wysłać urządzenie treningowe, którego będzie mógł używać w pomieszczeniu do ćwiczenia niektórych kluczowych elementów gry w golfa.

Prezenty biznesowe

Osoba ta z pewnością pomyślałaby o Tobie za każdym razem, gdy korzystałaby z niego. Mógłbyś dodać także kilka piłek golfowych i umieścić notatkę, która wywołałaby uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Taki prezent byłby kreatywny i osobisty jednocześnie, dzięki czemu upiekłbyś dwie pieczenie na jednym ogniu.

Kontynuuj czytanie pełnego artykułu na temat prezenty biznesowe.

Posty z tej samej kategorii: