Światła LED H7 – Dlaczego warto zdecydować się na reflektory LED?

Istnieją dwa rodzaje żarówek reflektorów, żarówki jednowiązkowe i żarówki dwuwiązkowe. Każdy reflektor samochodowy powinien mieć zarówno światła mijania jak i drogowe. Niektórzy osiągają to dzięki zastosowaniu pojedynczej żarówki, która jest zintegrowana zarówno z funkcją świateł mijania, jak i świateł drogowych i jest znana jako żarówka dwuwiązkowa. Pozostałe konstrukcje mają 2 oddzielne żarówki z funkcją świateł mijania i świateł drogowych. Żarówka H1 do świateł drogowych i żarówka LED H7 do świateł mijania. Zarówno żarówki H7, jak i H1 są pojedynczymi żarówkami.

Żarówka LED H7

Reflektory LED w samochodach

Podobnie jak w wielu innych urządzeniach, reflektory LED są stosowane także w samochodach i wytwarzają wystarczającą ilość światła, aby zwiększyć widoczność. Reflektory LED mają również różne cechy w zależności od stylu, wydajności i numeru modelu.

Jasność

Lumen to jednostka stosowana w ocenie jasności żarówek, zazwyczaj jeden reflektor LED może osiągnąć około 3000 lm ale konieczne jest zwrócenie uwagi na to, ile lumenów reflektor zużywa na rzeczywiste światło, ponieważ część jasności jest często tracona w procesie produkcji energii podczas oświetlania drogi.

Kontynuuj czytanie artykułu na temat o żarówka LED H7.

Możesz też przeczytać artykuł na temat reflektory halogenowe.

Posty z tej samej kategorii: