Samochodowa osłona przeciwgradowa Przewodnik zakupowy

Samochodowy ochraniacz przeciwgradowy jest zazwyczaj wykonany z ciężkich materiałów, które mają szczególne cechy, które czynią je bardziej odpornymi na uderzenia i wodę. Tkaniny zewnętrzne mogą nawet oferować ochronę przed promieniami UV, aby zapewnić, że osłona nie zepsuje się, gdy siedzi pod słońcem przez długi okres czasu. Te zewnętrzne materiały często posiadają również właściwości wodoodporne.

Przeciwgradową

Wewnętrzną tkaninę pokrowca najczęściej stanowi miękka włóknina. Pomaga on w ochronie przed niepożądanymi zarysowaniami lakieru samochodu. Ten wewnętrzny materiał może mieć unikalne właściwości, które pomogą mu prawidłowo oddychać, aby zapobiec gromadzeniu się wilgoci. 

Czy ochraniacze samochodowe przed gradem mogą uszkodzić lakier samochodu?

Istnieją pewne właściciele pojazdów, którzy twierdzą, że ich lakier samochodowy został uszkodzony z powodu samochodu protektor (więcej informacji na oficjalnej stronie Withcar) grad, których używają. Jednak prawda jest taka, że to nadal zależy w dużej mierze od tego, jak używać ochraniacza i czy zwracasz uwagę i postępujesz zgodnie z instrukcjami instalacji. Najczęstszym powodem, dla którego pojawiają się zarysowania, jest umieszczenie ochraniacza na nieczystym samochodzie.

Wideo: Instalacja osłony gradowej

Cząsteczki kurzu i innych zanieczyszczeń obecnych na powierzchni samochodu będzie skończyć zarysowania farby raz umieścić coś na górze na nich. To jest powód, dla którego trzeba umyć pojazd najpierw przed umieszczeniem protektora na. Jeśli planujesz przechowywać go przez długi okres czasu, zaleca się zwrócić uwagę na detailing, w tym ceramiczne lub woskowe powłoki. 

Poza tym, zarysowania mogą również wystąpić, jeśli są przepusty w pokrywie. Należy zachować szczególną ostrożność podczas ich używania i upewnić się, że nie ocierają się o samochód. 

Jednym z częstszych winowajców jest wiatr. Kiedy wiatr wiruje wokół ochraniacza, może to zarysować o swój samochód. Ponadto, gdy wiatr dostaje się pod protektor, można się spodziewać, że kurz będzie zrobić, jak również i jak już wiesz, może to spowodować uszkodzenie. Paski do ochraniaczy przeciwwiatrowych mogą być używane, aby łatwo zapobiec temu zjawisku.

Ponadto, jeśli wilgoć znajdzie swoją drogę pod samochodem grad protector, może to również spowodować uszkodzenie punktu. To nie może powodować zadrapania, a zamiast tego może sprawić, że farba łuszczy się, a nawet spowodować blaknięcie.  

Posty z tej samej kategorii: