Model ten jest jedną z oszczędzających wodę toalet Toto

TOTO MS964214CEFG # 01 Eco Soiree wydłużona, jednoczęściowa toaleta

Toto Eco Soiree jest zbudowana z dwum cyklonowym systemem do spłukiwania. Przednia miska jest wydłużona i wyposażona w siedzisko Soft Close. Toaleta działa tak, jak sugeruje jej nazwa- trąba powietrzna. System spłukiwania wykorzystuje siłę grawitacji i wodę, aby stworzyć bardzo wydajny 128Gpf, który sprawia, że jest idealnie wyczyszczona.

Zamiast otworu w obręczy ma dwie dysze, co zapewniają lepsze czyszczenie i efektywne zużycie wody. Dwie dysze minimalizują również poziom zabrudzeń, dzięki czemu jest bardziej higienicznie. Toaleta ta spełnia wymagania i wytyczne CSA B45. Ma ona porcelanową, szklistą konstrukcję.

Model Toto Eco Soiree ten jest jedną z oszczędzających wodę toalet TOTO. To wydłużona, jednoczęściowa toaleta z chromowaną SanaGloss. Glazura ceramiczna SanaGloss zapewnia ochronę i utrzymuje czystość toalety przez długi czas. Wyposażona jest w podwójny cyklonowy system spłukiwania, który spłukuje zużywając tylko 1,28 galonów wody na spłukanie, co czyni ją jedną z najmniej zużywających wodę toalet na rynku.

Podwójny cyklon ma dwie dysze, które wydajniej zużywają wodę w celu lepszego mycia obręczy i miski, dzięki czemu jest mniej zanieczyszczeń i bakterii oraz mniej czyszczenia. Ta toaleta jest zgodna z przepisami ADA dotyczącymi wysokości. Ma również funkcję Soft Close, która zapobiega trzaskaniu deski sedesowej. Toaleta ma porcelanową, szklistą konstrukcję, która czyni ją atrakcyjną dla użytkowników. Spełnia ona normy ANSI i ASME dla A11.19.2, a także wymagania CSA B45.

https://www.youtube.com/watch?v=6FPSM9I5iRk&t=17s

Zalety

  • System podwójnego spłukiwania
  • Reklamacja ADA
  • W zestawie z siedziskiem SoftClose
  • Brak zatykania
  • Certyfikaty ANSI / ASME i CSA N45

Wady

  • Trudna instalacji

Jednoczęściowa, wydłużona toaleta TOTO Eco Soire o długości 1,28 GPF z CeFiONtect ma wyraźny i nowoczesny design o wysokim profilu, reprezentujący znak doskonałości TOTO: People Planet Water(Ludzie Planeta Woda). ‘TOTO Eco Soire ma elegancki, jednoczęściowy design, który natychmiast upiększy wygląd Twojej łazienki. Jednoczęściowa konstrukcja jest nie tylko przyjemna estetycznie, ale oferuje również korzyść w postaci łatwiejszego czyszczenia w porównaniu z dwuczęściową toaletą.

Usuwając szczelinę między zbiornikiem a misą, eliminujemy kryjówkę dla brudu i gruzu. Dodatkową zaletą jednoczęściowej toalety jest to, że nie ma zagrożenia nieszczelnymi śrubkami i uszczelkami, co może wystąpić w dwuczęściowych toaletach. Listwa TOTO Eco Soire ukrywa trapway, który poprawia elegancki wygląd toalety i dodaje dodatkowy poziom wyrafinowania.

Posty z tej samej kategorii: