Mocna kompaktowa kosiarka do jazdy

Husqvarna YTH24V48 24 HP Yard Tractor, 48-calowy przegląd

Husqvarna to marka powszechnie znana jako twórca najwyższej jakości ciągników ogrodowych, a Husqvarna YTH24V48 24 HP Yard Tractor, 48-calowy jest świetnym przykładem, dlaczego. Ten konkretny model można kupić za ok. 2000 USD (co jest bardzo konkurencyjną ceną), a oferuje on doskonałą jakość dla każdego, kto dysponuje tym budżetem.

Ma dosłownie wszystko, czego można się spodziewać w tej półce cenowej, w tym doskonały rozmiar deski tnącej, super wygodne siedzenia (jeździłem na nim przez wiele godzin i nie odczuwałem żadnego dyskomfortu), a co najważniejsze, nie ma problemu z cięciem trawy, która jest mokra z powodu nawet niewielkiego deszczu. Jest to świetna pomoc podczas bardziej wilgotnych pór roku, kiedy niektóre kosiarki naprawdę ciężko zmagają się z dobrym czystym cięciem, gdy trawa jest trochę mokra.

Husqvarna YTH24V48 to także fantastycznie wyglądający sprzęt, wiem, że to nie jest bardzo ważne, ale jeśli uda ci się znakeźć świetną kosiarkę, która dodatkowo wygląda dobrze, to dlaczego nie? Sprężyny pod siedzeniem, podłokietniki, a także ergonomicznie zaprojektowana kierownica pomagają zwiększyć komfort podczas jazdy tą maszyną. W rzeczywistości w tym przedziale cenowym nie ma wielu kosiarek, które zapewniają operatorowi tak wysoki poziom komfortu. Jest to szczególnie przydatne, jeśli dysponujesz dużą działką / trawą do zarządzania. Jeśli masz czas, czytaj dalej, a poznasz wszystkie zalety i wady wraz ze wszystkimi ważnymi specyfikacjami tego urządzenia.

Co jest świetne?

Jak można stwierdzić po nazwie, urządzenie tnące ma imponujące 48 cali. Jest to o wiele więcej niż wiele modeli w tym przedziale cenowym, co pomaga skrócić czas koszenia i ułatwić pracę

Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów Husqvarna, użyte materiały są doskonałej jakości, zwłaszcza w przypadku siedzeń. Uznaliśmy to siedzisko za jedno z najwygodniejszych, nawet w porównaniu z droższymi kosiarkami.

Przekładnia jest hydrostatyczna i obsługiwana przez funkcję pedału, która naszym zdaniem sprawia, że ​jest naprawdę łatwa w obsłudze. Istnieje również wiele różnych narzędzi do poruszania się do przodu i do tyłu, które pomagają w pokonywaniu wzgórz lub trudnego terenu. Gdy jest mokro, możesz opaść na niższy bieg, aby zwiększyć przyczepność kół.

Jeśli masz dużą działkę, z pewnością pokochasz opcję tempomatu. Jest to prawdziwy wybawiciel, gdy używasz kosiarki przez dłuższy czas, zwłaszcza podczas jazdy w linii prostej. Znalazłem to wybawienie pracując w gorące dni na polu.

Posiadasz mniejsze lub większe pole. Zbiór ziemniaków można ułatwić kopaczka do ziemniaków. Kliknij link, aby przeczytać więcej o tym osprzęcie do ciągnika.

Posty z tej samej kategorii: