Recenzja Marmel Hubelino

Hubelino Marble Run jest dziś jednym z najpopularniejszych marmurowych biegów wśród dzieci i rodziców, i to nie bez powodu. Jeśli szukasz wspaniałych zabawek dla swoich maluchów, to jest to coś, co zdecydowanie zasługuje na uwagę w Twojej liście opcji. 

Co to jest Hubelino? 

W przypadku, gdy tego nie wiesz, Hubelino jest rodzajem marmurowego systemu biegowego, który jest doskonale kompatybilny z Lego Duplo. Zarówno Hubelino, jak i Lego Duplo mają tę samą ogólną zasadę. Oznacza to, że elementy konstrukcyjne tych dwóch systemów mogą idealnie do siebie pasować. Lego Duplo może być użyty do budowy Twojego fundamentu Hubelino. Możesz również zbudować swój tor marmurowy Hubelino na istniejącym budynku Lego Duplo. 

Budowle z Hubelino są wykonane z tworzywa sztucznego i sklejone jeden na drugim, aby zbudować dowolną konstrukcję lub formę, którą masz na myśli. Są one dostępne w różnych rozmiarach i można je łączyć w dowolny sposób. 

Bloki są również proste i podstawowe, dzięki czemu są nieskończenie zmienne. Bloki te mogą być używane do budowy fundamentów marmurowego toru. 

Można również zbudować prawdziwy tor marmurowy na szczycie bloków przy użyciu elementów toru. Same elementy toczne występują w różnych kształtach i rozmiarach i mogą być stosowane w praktycznie nieskończonej ilości kombinacji. 

Twoja wyobraźnia i kreatywność są tu jedynymi ograniczeniami, podobnie jak ilość elementów biegowych i elementów konstrukcyjnych, które masz. 

Przedsiębiorstwo, produkcja i materiał

Hubelino, niemiecka firma rodzinna, działa od 2008 roku. Z drugiej strony, marmurowa runa Hubelino została po raz pierwszy uruchomiona w 2013 roku. Prawdopodobnie dlatego nie jest on tak popularny jak inne marmurowe trasy, które można dziś znaleźć na rynku. 

Według firmy elementy ich marmurowego biegu produkowane są wyłącznie w Niemczech. Cały proces, począwszy od projektu, poprzez produkcję, aż do pakowania, odbywa się na terenie kraju. 

Dodali, że ten fakt jest siłą ich firmy. Może być wiele plastikowych wybiegów z marmuru, ale tylko kilka można uznać za dobre. 

Wiedza fachowa firmy jest wyraźnie widoczna w produkcji elementów z tworzyw sztucznych. Dyrektorem zarządzającym i założycielem jest również dyrektor zarządzający firmy, która dostarcza części z tworzyw sztucznych do różnych zastosowań technicznych, takich jak maszyny przemysłowe i silniki. 

Do produkcji używa się wyłącznie tworzywa ABS, przy czym klocki Lego Duplo i Lego wykonane są z materiału o podobnej jakości. Tworzywo ABS wiąże się z wieloma korzyściami, głównie w zakresie sprężystości i trwałości. Materiał ten nadaje się również do recyklingu. Oznacza to, że niedoskonałe i wadliwe części mogą być ponownie użyte po uziarnieniu. 

Wszystkie produkty firmy są testowane mechanicznie i chemicznie przez Bureau Veritas z Hamburga. Spełniają one wszystkie międzynarodowe wytyczne wdrożone dla zabawek.

Bloki budowlane

Do budowy fundamentów marmurowego wybiegu potrzebne są klocki budowlane. Jeśli posiadasz już istniejące bloczki Lego Duplo, możesz je po prostu użyć lub połączyć oba systemy. Jest to jeden z powodów, dla których zarówno rodzice jak i dzieci uwielbiają tę markę. Możesz korzystać z całego świata Lego Duplo ze wszystkich klocków, akcesoriów i konstrukcji. Po prostu dodaj kilka elementów biegu, a będziesz dobry, aby przejść z własnym biegu marmurowego. 

Upewnij się tylko, że nie lekceważysz liczby klocków potrzebnych do budowy biegu marmurowego, szczególnie jeśli masz plany zbudowania dużego. 

Elementy konstrukcyjne marki, które występują w różnych zestawach, są głównie białe. Jest to wspaniałe, ponieważ oznacza, że można je z łatwością zauważyć. Podbudowa w całości w kolorze białym również wygląda niesamowicie. Jeśli jednak nie doceniasz białego koloru, zawsze możesz uzyskać więcej kolorów w elementach biegu, takich jak niebieski, żółty, zielony i czerwony. 

Elementy uruchomieniowe

Elementy biegu składają się na marmurowy bieg. Marmurki będą biegać w tych blokach. Istnieje wiele zestawów z wieloma kombinacjami tych elementów. Wszystkie elementy występują w czterech kolorach, a mianowicie zielonym, niebieskim, żółtym i czerwonym. Kolory te są w rzeczywistości podobne do kolorów Lego Duplo. 

Rozszerzenia i elementy dodatkowe 

Dodatkowe elementy są bardzo ważne i zapewniają mnóstwo zabawy. Są one niesamowite, jeśli chcesz tworzyć bardziej skomplikowane przebiegi lub po prostu chcesz dodać coś innego. 

Te elementy są dobrej jakości. Są solidne, solidne, doskonale pasują, a co najważniejsze, działają. Te dodatkowe elementy występują w kolorze pomarańczowym. Wybór koloru jest dość śmiały, ale dobrą wiadomością jest to, że pozwala łatwo je zauważyć. 

Te dodatkowe elementy nie są częścią normalnych zestawów. Zamiast tego należy je zakupić oddzielnie. 

Jeśli masz elementy biegu, klocki, dodatkowe elementy, figury Duplo, klocki Lego Duplo, lub cokolwiek innego, możesz zacząć budować co tylko chcesz, od najmniejszego biegu marmurowego, aż po największe miasto marmurowe, jakie możesz sobie wyobrazić. 

Po raz kolejny, jedynym ograniczeniem jest tutaj Twoja cierpliwość, kreatywność i oczywiście ilość elementów i bloków, które masz do dyspozycji. 

Co czyni Hubelina wielkim?

  • To jest całkowicie kompatybilne z Lego Duplo. Wszystkie elementy płynnie do siebie pasują. Należy dokładnie obejrzeć klocki, aby móc je odróżnić od siebie. 
  • Rozszerzenia są nieskończone i można dodawać kolejne elementy biegowe, bloki i dodatkowe elementy. Są nowe możliwości i nowe zestawy. Możesz być większy, bardziej złożony i bardziej kreatywny. To rośnie razem z dzieckiem. 
  • Jest solidny, solidny, zmywalny, prawie nie pęka i nie ma prawie żadnych oznak zużycia. Dzieci mogą go używać przez bardzo długi czas, nawet po tym jak go przerosną. 
  • Zabawka jest produkowana w Niemczech w ramach zrównoważonej produkcji i jest przyjazna dla środowiska. 

Nie trzeba dodawać, że Hubelino Marble Run jest jedną z tych zabawek na rynku, które zachwycą dzieci w każdym wieku, a nawet ich rodziców. Jest to dobry stosunek jakości do ceny, który sprawi, że będzie to świetny zakup z tak wielu ekscytujących powodów. 

Posty z tej samej kategorii: