Pokonaj swoją nudę dzięki SmartGames

Kurczak Shuffle Jr

To unikalna łamigłówka, która rzuca graczom wyzwanie przemieszania kurczaków do czasu, aż każde jajko zostanie przykryte. Jest to idealne rozwiązanie dla dzieci od 4 roku życia. Istnieje 48 łatwych wyzwań i kilka trójwymiarowych piskląt i kurczaków. Chicken Shuffle Jr jest dobry do długiego lotu lub długiej jazdy. Dzięki kompaktowym opakowaniom, gra może być łatwo przechowywana i wszystko pozostaje na swoim miejscu.

Pociąg Mózgu

Służy jako zabawka i gra w sortowanie kształtów. Możesz dopasować kształty jak pokazano w wyzwaniu. Następnie umieść je w idealnej kolejności.

SmartGames - Pociąg Mózgu
SmartGames – Pociąg Mózgu

Dopilnuj, aby wszystkie wagony były podłączone do maszyny parowej przed jej uruchomieniem. Możesz rzucić wyzwanie swojemu dziecku z kolorową łamigłówką Brain Train. Jest ona idealna dla dzieci od 3 lat wzwyż. W sumie jest 48 wyzwań, od łatwych do trudnych.

Możesz kupić tę grę umysłową i wszystko inne w sklepie internetowym Chebeltza.com.

Ucieczka z Atlantydy

Jest to przyjazna w podróży gra logiczna, która zawiera w sumie 60 wyzwań 3D. Twoim zadaniem jako gracza jest ucieczka tak szybko, jak to możliwe. Jeśli chcesz się dobrze bawić, będąc na plaży lub basenie, to może to być świetna gra. Dzięki kompaktowemu opakowaniu, Atlantis Escape jest bardzo poręczna i idealna dla dzieci od 8 lat.

Wideo: Jak grać Ucieczka z Atlantydy

Dlaczego warto wybrać SmartGames?

Gry dla całej rodziny

Gry SmartGames są nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych i nastolatków. Dzieci już w wieku 2 lat mogą korzystać z gier. Różne wyzwania zapewniają mnóstwo zabawy dla wszystkich, od początkujących po ekspertów od łamigłówek. Dzięki SmartGames, będziesz się dobrze bawić ćwicząc swój mózg. Możesz wykorzystać swoje umiejętności do rozpoznawania wzorów, jednocześnie poprawiając swoje umiejętności w rozwiązywaniu problemów.

Wielopoziomowe gry logiczne

Wyzwania w grach są zasadniczo podzielone na cztery lub pięć poziomów trudności. Zaczynasz od łatwych wyzwań. Następnie, wyzwania stają się trudniejsze, więc pozostają zabawne i interesujące.

Posty z tej samej kategorii: