Automobilowy

Wyboje na drodze? Nie ma problemu: on się tym zajmie!

Zderzaki samochodowe na Mercedesie

Są to systemy zaprojektowane w celu pochłaniania uderzenia w przód i tył pojazdu oraz minimalizowania uszkodzeń powstałych w wyniku kolizji przy małych prędkościach. Zderzaki samochodowe są wyposażone w wystające elementy ochronne z tworzywa sztucznego lub metalu, zwane osłonami zderzaków, które otaczają materiały wchodzące w ich skład i pochłaniają energię uderzenia. Obecnie standardowo są one wyposażone w sztywną listwę wzmacniającą pod osłoną zewnętrzną, z fragmentami ściśliwej pianki lub tworzywa sztucznego.

Poznaj wyjątkową tradycję rowerów Bianchi

Rowery Bianchi są popularne nie bez powodu – Eduardo Bianchi jest jednym z najbardziej znanych nazwisk w świecie rowerów. Jeśli zawsze marzyłeś o tym, aby jeździć na rowerze Bianchi, to jest to doskonały moment, aby zapoznać się z jego historią i początkami. 

Ile razy można użyć Hail Protector?

Osłony przeciwgradowej

W przypadku szkód spowodowanych gradem kluczem jest zawsze zapobieganie, a najlepszym sposobem na to jest zastosowanie wysokiej jakości osłony przeciwgradowej. Jak używać i konserwować osłony przeciwgradowe, aby były trwałe Po zakupieniu osłony przeciwgradowej, na pewno docenisz fakt, że jest ona dość łatwa do założenia na samochód. Jedna część jest często zaznaczone z przodu, że można dołączyć do przedniego zderzaka samochodu. Po zakończeniu z tym, wszystko co musisz zrobić, to po prostu pociągnąć go równomiernie, aby zapobiec jego zgrupowania się przed zabezpieczyć to do tylnego zderzaka. Cały ten proces zajmie tylko kilka minut i można to zrobić bez względu na to, …

Ile razy można użyć Hail Protector? Czytaj więcej »

Paczki, ciężki bagaż i samochody

Bagażnika dachowego

Głównym powodem, dla którego ludzie decydują się na montaż bagażnika dachowego jest optymalizacja przestrzeni bagażowej. Samochodowe bagażniki dachowe to więcej miejsca, w którym można przechowywać sprzęt kempingowy, w tym narty, kajaki, deski surfingowe, a nawet sprzęt wędkarski. Twoim jedynym zadaniem jest wybór odpowiedniego typu bagażnika dachowego w zależności od tego, co zamierzasz przewozić.

Samochodowa osłona przeciwgradowa Przewodnik zakupowy

Przeciwgradową

Samochodowy ochraniacz przeciwgradowy jest zazwyczaj wykonany z ciężkich materiałów, które mają szczególne cechy, które czynią je bardziej odpornymi na uderzenia i wodę. Tkaniny zewnętrzne mogą nawet oferować ochronę przed promieniami UV, aby zapewnić, że osłona nie zepsuje się, gdy siedzi pod słońcem przez długi okres czasu. Te zewnętrzne materiały często posiadają również właściwości wodoodporne.

Dlaczego potrzebujesz bagażnika dachowego?

Bagażników dachowych

W przeciwieństwie do przeszłości, coraz więcej pojazdów posiada dziś bagażniki dachowe. Rosnąca liczba właścicieli samochodów, którzy kupują to wyposażenie, świadczy tylko o tym, że jest w nim coś ekscytującego. Ale głównym pytaniem jest teraz, dlaczego te produkty stały się natychmiastowym trendem w przemyśle motoryzacyjnym?  Cóż, prosta odpowiedź brzmi: ponieważ bagażnik dachowy oferuje długą listę korzyści. Czytaj dalej poniżej, aby poznać najważniejsze zalety bagażników dachowych, które również okazują się być kluczowymi powodami, dla których należy rozważyć zainstalowanie jednego na swoim samochodzie tak szybko, jak to możliwe.

Kup opony zimowe, aby lepiej jeździć zimą

Opony zimowe mają głębszy profil niż letnie

Jeśli nie jesteś wielkim fanem jazdy w zimie lub czujesz się niespokojny za każdym razem, gdy pojawia się wiadomość o nadchodzącej burzy śnieżnej, cóż, na pewno nie jesteś sam. Pierwsze opady śniegu są znane z tego, że każdej zimy powodują wiele wypadków. Wielu kierowców często zapomina, co tak naprawdę jest potrzebne, aby poruszać się po zaśnieżonych i śliskich drogach w jak najbezpieczniejszy sposób. Aby uchronić się przed wypadkami w miesiącach zimowych, konieczne są różne umiejętności jazdy. Dobrze, że na ratunek przychodzą opony zimowe! Ci, którzy mają szczęście jeździć samochodem z napędem na wszystkie lub cztery koła, mają szanse, że ich …

Kup opony zimowe, aby lepiej jeździć zimą Czytaj więcej »

Podstawowe części samochodowe oraz ich szczególne funkcje i przeznaczenie

Części samochodowych do Twojego samochodu

Jeśli kiedykolwiek zauważysz, że coś jest nie tak z twoim pojazdem, pierwszą rzeczą jaką zrobisz to prawdopodobnie zabierzesz go do najbliższego centrum serwisowego. Byłoby jednak bardzo pomocne, gdybyś sam wiedział, jak dbać o swój samochód. Mądrze byłoby sprawdzić schemat różnych części samochodowych, aby wiedzieć, gdzie znajdują się najważniejsze części pojazdu.  Przyjrzyj się poszczególnym częściom samochodu, aby dogłębniej omówić je z serwisantem i dowiedzieć się więcej na temat właściwej konserwacji pojazdu.

Czy osłony samochodowe chronią przed zdradą?

Osłona przeciwgradowa samochodu dla twojego stalowego zwierzaka

Nigdy nie jest zaskoczeniem, że Matka Natura może być bardzo szkodliwa dla twojej własności, w tym dla twojego samochodu. Surowe miesiące zimy mogą mieć szkodliwy wpływ na Twój samochód, szczególnie jeśli chodzi o gradobicie. Dlatego wiele osób nie może powstrzymać się od zadania jednego pytania – czy osłony samochodowe chronią przed gradem? Hail to w zasadzie okrągłe kawałki stałego lodu, który spada z nieba. Gdy burze są intensywne, mogą to być niszczące gradobicie i okrutne wiatry, które mogą sięgać od naprawdę małych do kawałków o średnicy do 4 cali. Szybkie ciekawostki: największy gradobicie, jakie odnotowano w historii Stanów Zjednoczonych, miał …

Czy osłony samochodowe chronią przed zdradą? Czytaj więcej »

Szybkie i łatwe porady dotyczące czyszczenia samochodowych mat podłogowych

Jakość podłogowe z samochodu

Nic nie może być tak wygodne jak posiadanie własnego samochodu. Kiedy masz samochód, to znaczy, że możesz jechać gdziekolwiek chcesz, kiedykolwiek chcesz. Ale jeśli chcesz, aby Twój samochód cały czas wyglądał jak nowy, jedną z rzeczy, które powinieneś wiedzieć, jest czyszczenie dywaników samochodowych.  Gumowe i dywanikowe maty podłogowe mogą się zabrudzić. Tak więc, kiedy twoje maty podłogowe wyglądają tak, jakby mogły używać dobrej czystości, upewnij się, że od razu dajesz im to, czego potrzebują.

Przewiń do góry