Rosnąca popularność psychoterapii online

Niewielu ludzi chce, aby historia ich wykorzystywania seksualnego lub uzależnienia od narkotyków została ujawniona opinii publicznej, a zapewnienie poufności zawodowej od terapeuty może wydawać się w takich przypadkach tylko teoretyczne.

Kiedy odwiedzasz terapeutę w budynku medycznym lub biurze, oczywistym jest, że powodem, dla którego tam jesteś, jest opieka psychiatryczna. Oznacza to, że nigdy nie jest to dobry sposób, jeśli chcesz ukryć swój problem. Chociaż może nie być już konieczne ukrywanie faktu, że musisz skonsultować się z terapeutą, niektórzy ludzie nie czują się komfortowo, mówiąc innym o swoich problemach.

Ale dzięki psychoterapii online nie ma potrzeby udostępniania żadnych danych osobowych poza informacją rozliczeniową. To sprawia, że ​​profesjonalna pomoc jest w zasięgu ręki tych, którzy w przeciwnym razie zmagaliby się ze swoimi problemami samodzielnie.

Koszt

Psychoterapii online

Terapeuci pracujący w biurze mogą przyjmować prawdopodobnie od 8 do 10 pacjentów dziennie. Natomiast doradca oferujący psychoterapię online może komunikować się z kilkoma pacjentami w tym samym czasie.

Posty z tej samej kategorii: