Istnieje pewne oczekiwanie związane z marką Weber

Recenzja Weber Spirit II E-310

Istnieje pewne oczekiwanie związane z marką Weber. Wszyscy, z którymi rozmawialiśmy w naszej najnowszej ocenie najlepszych grilli gazowych, mieli tylko pozytywne rzeczy do powiedzenia na temat grillów Weber. Ten rodzaj reputacji oznacza wysoką jakość, wytrzymałość i trwałość. A biorąc pod uwagę nasze doświadczenie z Weber Spirit II E-310, jest to zasłużone.

Ten grill doskonale sprawdzał się w każdym teście, któremu go poddaliśmy, był najbardziej stabilnym testowanym przez nas urządzeniem, miał najbardziej zgodne i równomierne temperatury gotowania oraz był najlepiej skonstruowany spośród wszystkich modeli, które wybraliśmy do tej oceny. Dlatego właśnie zasłużył na nasz pierwsze miejsce w tej kategorii.

  • PLUSY / Jest solidnie zbudowany, ma dużo miejsca do grillowania i wyjątkową moc grzewczą.
  • MINUSY / Niecałe 500 USD (około 1900 zł), to najdroższy grill w naszej ofercie.
  • WERDYKT / Ten grill jest wyjątkowo dobrze zaprojektowany, świetnie się gotuje i wytrzyma próbę czasu.

Pieczenie na rożnie

Poddalismy każdy gril, które testowaliśmy, wielu różnym testom. Mierzyliśmy takie rzeczy, jak konsystencja ciepła, mierząc temperaturę gotowania w ciągu 7, 14 i 21 minut. Liczyliśmy jak długo każdy grill rozgrzewał się do 350 stopni i jak długo musiał wrócić do poprzedniej temperatury po tym jak pokrywa była otwarta przez minutę. Ogólnie rzecz biorąc, Weber Spirit II E-310 przewyższył wszystkie inne testowane przez nas grille oraz był jedynym, który uzyskał wynik 100% w teście konsystencji ciepła.

Doświadczenie, które mieliśmy gotując na tym grillu, znacznie przewyższało doświadczenie każdego innego modelu, z którym pracowaliśmy. Posiada obszar gotowania o powierzchni 529 cali kwadratowych, który w teście został przewyższony jedynie przez 638-cale kwadratowe zapewnione przez Nexgrill. To dużo do pracy. Jeśli pieczesz tylko mięso z burgerów, możesz oczekiwać, że zmieścisz 12 na pokrytych porcelaną, żeliwnych rusztach grillowych.

Podczas naszej fazy testowania, wszystkie grille w tej kategorii były ustawione obok siebie do całodziennego grillowania. A ponieważ zrobiliśmy to w półpublicznym miejscu, mieliśmy różnych współpracowników, członków społeczeństwa i innych obserwatorów, którzy zatrzymywali się, aby oglądać i komentować. Na pytanie, który gril zakupiliby dla siebie, uniwersalnym wyborem był Duch Webera.

Duża różnica w wydajności i konstrukcji pomiędzy tym modelem, a innymi testowanymi przez nas grillami gazowymi jest kwestią ceny.

Skala jest zwyczajna; małe czerwone linie pozwalają poznać poziom zbiornika propanu. Jest to dość pomocne, ponieważ nie musisz mieć kłopotów związanych z ciągnięciem czołgu do sklepu, wiedząc, że istnieje szansa, że nadal masz trochę propanu.

Posty z tej samej kategorii: