Dlaczego warto wybrać przedłużenie prawdziwymi włosami?

Włosy używane do takich przedłużeń często pochodzą od młodych kobiet, które nie doświadczyły jeszcze siwych włosów ani rozdwojonych końcówek. Zwiększa to szanse, że pozyskane włosy będą w najlepszej kondycji.

Dawcy muszą również mieć długie włosy, aby kupujący mogli zebrać je w duży kucyk. Ponieważ włosy są zdrowe, nie wymagają one dodatkowych zabiegów przed użyciem w przedłużanie włosów.

Przedłużenie prawdziwymi włosami

Jakie są zalety stosowania przedłużania prawdziwymi włosami?

Dobrze się mieszają

Prawdziwe ludzkie włosy świetnie się mieszają z własnymi włosami, szczególnie jeśli kolor jest taki sam. Dla ludzkiego oka prawie niemożliwe jest wykrycie różnicy między naturalnymi włosami a przedłużeniami.

Ulepszona stylizacja

W większości przypadków stylizacja włosów poddanych obróbce chemicznej może być trudna. Jest tak, ponieważ istniejący wybielacz lub barwnik może utrudniać pracę stylistce włosów, ponieważ uniemożliwia on przeprowadzenie koloryzacji. Trudniej jest również kręcić lub prostować chemicznie traktowane włosy.

Miękkie włosy

Prawdziwe włosy są naturalnie bardziej miękkie w porównaniu do sztucznych włosów, co pozwoli Ci wyglądać olśniewająco i elegancko podczas ich noszenia.

Kontynuuj czytanie artykułu na temat przedłużenie prawdziwymi włosami.

Posty z tej samej kategorii: